W Vita-Dent gościmy zorganizowane grupy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. W czasie specjalnie zaplanowanej wycieczki po zakątkach naszej Kliniki odkrywamy przed maluchami ciekawy świat stomatologii! Uczymy, bawiąc poprzez pokazywanie najciekawszych elementów wyposażenia oraz wspólne odkrywanie tajników pracy stomatologów. Miła Pani Przewodnik wyjaśnia dzieciom nierzadko trudne pojęcia stomatologiczne, Dzieci mogą lepiej zrozumieć jak działają urządzenia do wykonywania zdjęć RTG, autoklawy czy unity stomatologiczne.

Dzięki zorganizowanej wycieczce Dzieci oswajają się z Kliniką Dentystyczną i nie boją się odwiedzić jej w przyszłości podczas standardowej wizyty. W atmosferze zabawy budujemy od małego świadomość higienizacji jamy ustnej. Dzieci znające konsekwencję braku higieny jamy ustnej i umiejące odpowiednio o nią zadbać, w przyszłości chętnie odwiedzą dentystę wspólnie ze swoimi rodzicami.

 

grupy przedszkolneSkontaktuj się z nami i odwiedź klinikę Vita-Dent z grupą swoich uczniów lub opowiedz o takiej możliwości nauczycielce swojego dziecka! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasz zespół z przyjemnością wprowadzi przedszkolaków oraz uczniów w świat higieny jamy ustnej i zdrowych zębów. Dzięki temu Dzieci nie będą bały się nadchodzącej wizyty u dentysty!

 

 

pasek