Wybór Kliniki stomatologicznej jest bardzo ważny gdyż od tego zależy:

  • jak bardzo będzie bolało
  • czy będziesz czuć się komfortowo i spokojnie
  • czy zabieg będzie skuteczny
  • ile za niego zapłacisz
  • czy wyjdziesz zadowolony
  • po jakim czasie będziesz musiał wrócić na kolejną wizytę

 

grafika dlaczego my

 

dlaczego 1

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Klinika Vita-Dent posiada szeroki zakres usług stomatologicznych. Dysponujemy zarówno nowoczesnym sprzętem, jak i odpowiednią ilością specjalistów, abyś mógł w jednym miejscu dokonać kompleksowego leczenia. Nie tracisz czasu na dodatkowe badania w innych placówkach. W Vita-Dent wszystko jest na miejscu.

 

dlaczego 2

DYSPOZYCYJNOŚĆ DLA KLIENTA

Wiemy, że czasami ból zęba nie zaczeka do poniedziałku, dlatego możesz liczyć na naszą pomoc również w sobotę.

 

dlaczego 3

WYPRACOWANE STANDARDY 

Mamy wypracowane standardy leczenia, dzięki którym każdy pacjent może czuć się u nas pewnie, nawet w trakcie pierwszej wizyty. Korzystamy z najnowszych i sprawdzonych materiałów oraz technologii, które dają gwarancję jakości.

 

dlaczego 4

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy stale aktywnie uczestniczą w licznych szkoleniach i wykładach dzieląc się doświadczeniem zawodowym oraz zdobywając nową wiedzę.

 

dlaczego 5

KĄCIK DLA DZIECI

Klinika Vita-Dent bardzo dba o małych pacjentów. Mamy przygotowany kącik dla dzieci, tak by zminimalizować stres przez wejściem do gabinetu. Nasi lekarze mają odpowiednie podejście, tak by mały pacjent czuł się bezpiecznie na fotelu dentystycznym. Dzięki temu, że jesteśmy przygotowani na pacjenta w każdym wieku, możesz wybrać jedną Klinikę dla całej rodziny.

 

dlaczego 6

NOWOCZESNY SPRZĘT

Nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty, dzięki którym zwiększa się skuteczność leczenia oraz znacząco podnosi się komfort pacjenta podczas zabiegów.

 

dlaczego 7

KOMFORT PODCZAS WIZYT

Klinika Vita-Dent jest stworzona z myślą o Kliencie i jego potrzebach. Dlatego korzystając z naszej Kliniki możesz liczyć na wszystkie udogodnienia, takie jak: klimatyzowane pomieszczenia, winda, parking, kącik dla dzieci, punktualne przyjęcia, możliwość płatności kartą. Dbamy o komfort pacjentów również poza naszą Kliniką, dlatego nasi pacjenci otrzymują powiadomienie sms-em o zbliżającej się wizycie.

 

dlaczego 8

PIĘKNY UŚMIECH

Co roku dzięki Vita-Dent coraz więcej ludzi ma piękniejszy uśmiech. Jesteśmy Kliniką Stomatologiczną rekomendowaną przez stałych, zadowolonych Klientów, którzy są najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług.
A teraz i Ty: Uśmiechnij się razem z Vita-Dent!