Pacjenci Vita-Dent mogą skorzystać z pełnego zakresu usług  stomatologii zachowawczej. W jej zakres wchodzą wszelkie zabiegi, mające na celu leczenie ubytków wywołanych próchnicą, a także szeroko pojęta profilaktyka.

 

008 baner stomatologia zachowawcza OK

 

 

Proces próchnicowy jest bakteryjną chorobą zakaźną, w wyniku której dochodzi do demineralizacji twardych tkanek zęba, dlatego tak ważne jest usuwanie ubytków próchnicowych w jak najwcześniejszym stadium.

 

Pierwsze objawy próchnicy to białe, żółte i brązowe plamy. Następnie pojawiają się wyczuwalne językiem ubytki. By oszczędzić długotrwałego leczenia, pacjenci powinni umawiać się na wizyty kontrolne (które w Vita-Dent są bezpłatne), zapewniające wczesne wykrycie zmian próchnicowych. Stosowanie zabezpieczeń i leczenie we wczesnym stadium powinny uchronić przed dalszym rozwojem bakterii – ataku na zębową miazgę i tkanek przyzębia.

 

W podstawowy zakres STOMATOLOGI ZACHOWAWCZEJ wchodzą takie usługi jak:

  • Wizyty kontrolne
  • Zaawansowana diagnostyka
  • Wypełnianie ubytków
  • Fissurotomia i wypełnienie bruzd kompozytem
  • Wkład z włókna szklanego

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: nr tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!