W Vita-Dent zajmujemy się kompleksowo opieką nad uzębieniem nawet u najmłodszych dzieci. Zapewniamy kontrolę i leczenie we wszystkich etapach rozwoju zębów: ząbkowanie i zaburzenia ząbkowania, pomoc w doborze odpowiednich gryzaków i smoczków, leczenie zębów mlecznych, leczenie zębów stałych (niedojrzałych) oraz profilaktyką i leczeniem próchnicy u dzieci i nastolatków.

Często w przypadku leczenia najmłodszych, problemem nie jest kuracja, a przekonanie małego pacjenta do wizyt u dentysty. W Vita-Dent duży nacisk kładziemy na pierwszą wizytę dziecka, która przez specjalne traktowanie najmłodszych, otwarty i nastawiony na współpracę z dziećmi zespół, powinna wyeliminować strach przez dentystą w przyszłości. Nasza kadra stara się, by dzieci czuły się w Vita-Dent bardzo swobodnie poprzez atmosferę żartów i zabawy. Pozwoli to na świetną opiekę nad uzębieniem dziecka w okresie jego dalszego rozwoju.

 

baner wartykule sklep stomatologia dziecieca 


Spotkania z naszymi lekarzami są przyjemne dla dziecka. Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby po wizycie pozostały najlepsze wspomnienia, dlatego przygotowujemy różne niespodzianki, np. w postaci lizaków lub naklejek. Dzięki nim, wspomnienie o dentyście będą dotyczyć również otrzymanej nagrody, a nie chwilowego uczucia dyskomfortu na lekarskim fotelu.


W podstawowy zakres STOMATOLOGI DZIECIĘCEJ wchodzą takie usługi jak:

  • Pierwsza wizyta
  • Bezpłatny instruktaż higieny
  • Wypełnienie w zębie mlecznym
  • Amputacja mortalna
  • Ekstrakcja zęba mlecznego
  • Bezpłatny przegląd uzębienia

 

 

baner1Kącik dla dzieci w Vita-Dent
Mały Pacjent czekając na wizytę znajdzie dla siebie miejsce, które sprawi, że poczuje się swobodnie. Uwaga dziecka zostanie przeniesiona ze stresu na kącik zabaw, w którym najmłodsi mogą pobawić się przed wizytą. Atrakcyjne zabawki oraz kolorowanki i przybory plastyczne zostawią po sobie miłe wspomnienia. Dzięki sympatycznej atmosferze w Vita-Dent, najmłodsi nie będą kojarzyli dentysty z bólem i chętnie tu powrócą.

 

baner2Przyjemna wizyta w gabinecie Vita-Dent
Lekarze Vita-Dent ze szczególną uwagą przyjmują Najmłodszych Pacjentów. Robią wszystko, by wizyta przebiegła bezstresowo i w przyjemnej atmosferze, tak aby Dziecko przy kolejnym spotkaniu nie musiało być narażone na stres. Zmieniamy stereotyp panujący wśród Dzieci o strasznej wizycie u dentysty. Otwierając się na dialog z najmłodszymi, zyskujemy ich zaufanie.

 

 

baner3Nauka właściwej pielęgnacji jamy ustnej
Podczas wizyty uczymy zarówno Dziecko, jak i Rodzica, jak należy właściwie pielęgnować jamę ustną. Dzięki przyjemnej i wartościowej edukacji w Klinice Vita-Dent, Dziecko od najmłodszych lat będzie z chęcią dbało o swoje zęby, co sprawi, że długo będą zdrowe i piękne.
W miłej atmosferze pokazujemy Najmłodszym Pacjentom, jak wartościowe jest systematyczne dbanie o higienę jamy ustnej.

 

 

pasek