Niezwykle ważnym elementem planowania kuracji i właściwego leczenia jest rozpoznanie. Do dokładnej analizy, pozwalającej na postawienie trafnej diagnozy, często niezbędne jest zdjęcie RTG. Pozwala to na szybkie prawidłowe rozpoznanie i rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

 

007 baner rtg OK

 

W Vita-Dent dysponujemy nowoczesnym cyfrowym rentgenem, do wykonywania zdjęć radiologicznych. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów klasyczne urządzenia, wykorzystujące reakcje chemiczne, zastąpiliśmy technologiami cyfrowymi. Szkodliwe promieniowanie podczas użycia jest zredukowane nawet do 90%, przy jednoczesnym pozyskiwaniu doskonałego obrazu, który pozwala naszym wykwalifikowanym lekarzom na postawienie prawidłowej diagnozy.


Dzięki zdjęciom radiologicznym możemy nie tylko ocenić aktualny stan zębów, ale także kości szczęki, żuchwy, stawów skroniowo-żuchwowych i zatok szczękowych.  Są więc niezwykle cenne diagnostycznie oraz w profilaktyce.


W podstawowy zakres RTG wchodzą takie usługi jak:

  • RVG zęba
  • Półpantomogram cyfrowy prawy i lewy
  • Pantomogram cyfrowy (tańszy dla stałych pacjentów kliniki)
  • Cefalometria

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: nr tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!