Protetyka to odtwarzanie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie lub uszkodzeniu zębów naturalnych u naszych pacjentów. W Klinice Vita-Dent masz pewność, że odbędzie się to szybko, profesjonalnie i bez stresu! Wiemy jak istotny dla naszych pacjentów jest wygląd zewnętrzny i prezencja, dlatego sprawami nagłej utraty uzębienia zajmujemy się priorytetowo.

 

006 baner protetyka OK

 

Każde leczenie zaczynamy od spotkania z naszym lekarzem stomatologiem - protetykiem, który po dokładnym rozpoznaniu proponuje najkorzystniejsze dla pacjenta rozwiązania. Obecne protezy praktycznie nie różnią się od naturalnego uzębienia. Protetyka w Vita-Dent to możliwość zachowania pięknego uśmiechu i młodego wyglądu.

Przychodząc do Vita-Dent, masz zagwarantowaną profesjonalną i sprawną obsługę. Oszczędzisz zarówno wyczekiwania w kolejkach, jak i zbędnego jeżdżenia od dentysty do protetyka. Posiadamy nowoczesną pracownię protetyczną na miejscu. W pracowni Vita-Dent doskonale wiemy, jak ważny jest wizerunek naszych pacjentów. Wszystkie protezy wykonujemy z niezwykłą dokładnością, ze świetnej jakości materiałów, zapewniając trwałość i komfort użytkowania.

 

W podstawowy zakres PROTETKI wchodzą takie usługi jak:

  • Proteza częściowa
  • Proteza szkieletowa tytanowa
  • Szynoproteza
  • Wzmocnienie płyty protezy
  • Proteza szkieletowa z nakładami
  • Szyna relaksacyjna

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: nr tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!