Klinika Vita-Dent oferuje leczenie endodontyczne (kanałowe), polegające na usunięciu z systemu kanałów korzeniowych zainfekowanej przez próchnicę miazgi. Infekcja głębszych warstw zęba jest wynikiem długotrwałego działania procesów bakteryjnych np. próchnicy. By zapobiec rozwojowi infekcji miazgi zębowej, należy zgłaszać się na wizyty kontrolne, które w naszej klinice są bezpłatne. Wczesne rozpoznanie przez naszych specjalistów gwarantuje lepszą skuteczność leczenia.

 

Pojawiające się objawy towarzyszące zmianom kanałowym to zmiana koloru zęba, nadwrażliwość na dotyk czy nagłe zmiany temperatury, pojawienie się pęcherzyka ropnego w okolicach zęba lub na dziąśle.

 

004 baner leczeniekanalowe OK

 

Nasi pacjenci, nie muszą obawiać się nieprzyjemnego leczenia i bólu. Nowoczesne i profesjonalne wyposażenie Kliniki Vita-Dent, pozwala na przeprowadzenie maszynowego leczenia kanałowego, które jest dużo mniej bolesne i szybsze od starszych technik dentystycznych. Użycie specjalistycznego sprzętu w Vita-Dent, przyspiesza leczenie kanałowe i daje możliwość szerszego oglądu i dezynfekcji oraz przepłukania kanału. Wysoki standard technologiczny w naszej klinice podnosi jakość i komfort leczenia.


W podstawowy zakres LECZENIA KANAŁOWEGO wchodzą takie usługi jak:

  • Leczenie nadwrażliwości DESENTILIZER
  • Leczenie perforacji kanału
  • Leczenie perforacji dna komory
  • Rekonstrukcja zęba po leczeniu kanałowym
  • Usunięcie złamanego narzędzia kanałowego
  • Bezpłatna konsultacja!

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: nr tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!