Implantologia jest jedną z najnowocześniejszych dziedzin stomatologii. Lekarze z Vita-Dent, posiadają profesjonalną wiedzę i umiejętności dotyczące zakresu usług z implantologii.

Implant dentystyczny jest niewielką, najczęściej tytanową śrubką umieszczaną w kości szczęki, spełniającą funkcję korzenia sztucznego zęba. To współgrające z organizmem miejsce zakotwiczenia dla korony, mostu, czy też protezy.

003 baner implantologia OK


Implantologia pozwala na uzupełnianie braków zębowych dla osób, które utraciły uzębienie częściowo lub całkowicie. To odpowiedź współczesnej medycyny na potrzeby pacjentów, którzy stracili zęba w wyniku infekcji próchnicznej, posiadających wyraźne braki międzyzębowe czy dotkniętych paradontozą. Stosowanie implantów pozwala na stworzenie wygodnej protezy, do której nie jest potrzebny klej do protez i które pozwalają na swobodne jej użytkowanie.


W podstawowy zakres IMPLANTOLOGII wchodzą takie usługi jak:

  • Augmentacja (regeneracja kości)
  • Korona lana licowana porcelaną na implancie
  • Korona pełnoceramiczna na implancie LAVA
  • Znieczulenie w cenie zabiegu

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: nr tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!