W Klinice Vita-Dent zajmujemy się występującymi u coraz większej ilości osób zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych. To problem, który niesie za sobą szereg dolegliwości, które potrafią choremu przysporzyć wiele bólu i uczucie ciągłego dyskomfortu.


Ból stawów skroniowo – żuchwowych, problem z otwieraniem ust, trzaski i przeskakiwanie, ból mięśni twarzy, szyi, barków, bóle głowy, ucha, a nawet oka – to objawy zaburzeń stawów skroniowo – żuchwowych. Te dolegliwości można leczyć za pomocą specjalistycznej fizjoterapii.

fizjoterapia stawu

Przyczyn rozwijających zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych może być wiele. Na dolegliwości z tym związane narażone są osoby z zaburzeniami zgryzu, brakami w uzębieniu, częstym zaciskaniem, zgrzytaniem zębów, wypychaniem języka. Problem rozwija się także przy stosowaniu nieprawidłowych nawyków ustnych, takich jak obgryzanie skórek warg i paznokci. Również osoby o stresującym trybie życia, cierpiące na stany depresyjne i lękowe, mają problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi.

Na szczęście można skorzystać z terapii stawów skroniowo-żuchwowych , która pozwoli pozbyć się nieprzyjemnych objawów. Przyjdź do Vita-Dent, razem poradzimy sobie z tym problemem!

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!