W Vita-Dent zajmujemy się operacyjnym leczeniem jamy ustnej, a więc wszelkich pojawiających się w niej zwyrodnień oraz trudno dostępnych zębów przeznaczonych do usunięcia.

Najczęstszym z przeprowadzanych zabiegów chirurgii dentystycznej jest ekstrakcja zęba. Za pomocą odpowiednich narzędzi usuwamy psującego się zęba z jamy ustnej, by uśmierzyć ból. W Vita-Dent zabieg ten jest przeprowadzany z pełnym komfortem dla pacjenta. Nasi lekarze korzystają ze znieczulenia miejscowego, podawanego przed zabiegiem za pomocą strzykawki. Dzięki temu wykonanie zabiegu jest całkowicie bezbolesne.

001 baner chirurgia ok


Wszystkie zabiegi chirurgii stomatologicznej wykonywane w Vita-Dent, są całkowicie bezpieczne dzięki obecnym w klinice sterylizatorom. Skomplikowany dla pacjenta zabieg, w Vita-Dent staje się komfortowy przez stosowanie skutecznych znieczuleń. W naszych klimatyzowanych gabinetach, uczucie dyskomfortu zostaje ograniczone do minimum.

Konsultacja ze stomatologiem jest wskazana w przypadkach bólu zęba, nieprawidłowego rozrostu zęba, pojawienia się w jamie ustnej niepokojących zwyrodnień jak np. torbiele czy ropnie.
Wszystkie dolegliwości tego typu zostaną szybko ocenione przez naszych lekarzy podczas bezpłatnych konsultacji.


W podstawowy zakres CHIRURGII wchodzą takie usługi jak:

  • Ekstrakcja zęba stałego
  • Chirurgiczna ekstrakcja zęba zatrzymanego
  • Plastyka połączenia jamy ustnej z zatoką
  • Nacięcie ropnia wewnątrz-ustnego
  • Hemiekstrakcja
  • Resekcja wierzchołka korzenia

Nasza klinika Vita-Dent oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Dlatego, jeżeli nie znalazłeś usługi, którą jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: nr tel. 530 626 559, tel. 508 273 724. Na pewno możesz liczyć na naszą pomoc!