W Centrum Stomatologii Vita-Dent dbamy o wysoką jakość i szerokie spektrum oferowanych usług. W jednym miejscu skupiliśmy specjalistów stomatologii oraz nowoczesny sprzęt, by zaoferować naszym pacjentom kompleksową opiekę.

baner uslugi

 

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc:

 

 stomatologia zachowawcza grey

Stomatologia

zachowawcza

 stomatologia dziecieca grey

Stomatologia

dziecięca

 leczenie kanalowe grey

Leczenie

kanałowe

 higiena grey

Higiena

jamy ustnej

 ortodoncja grey

Ortodoncja

 

 protetyka grey

Protetyka

 chirurgia grey

Chirurgia

 rtg grey

RTG

 implantologia grey

Implantologia

 

 

Nasze zaplecze techniczne – cyfrowy rentgen i pantomograf, nowoczesny mikroskop (jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku), sterylizatory oraz pracownia protetyczna, umożliwiają świadczenie szerokiego zakresu usług z zakresu stomatologii utrzymując najwyższą jakość.

Zależy nam na zadowoleniu naszych pacjentów, nie tylko w kwestii skutecznego i bezbolesnego leczenia. Chcemy, by czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Dlatego starannie pracujemy nad wszystkimi elementami, które podnoszą komfort wizyt w naszej Klinice.

Wszystkie usługi przeprowadzane są na miejscu - w Klinice Vita-Dent. Dzięki temu  oszczędzasz czas, bo nie musisz kierować się na badania i zabiegi do innych placówek. Przy Klinice znajduje się duży parking, który zapewni Ci wygodny dostęp do Naszej Kliniki. Komfort wizyty zapewnia również wyposażenie całej Klinki: windy, klimatyzacja, szafki zamykane na klucz, gdzie Twoje prywatne rzeczy są bezpieczne. Za wszystkie usługi nasi pacjenci mogą zapłacić gotówką lub kartą. Dzięki profesjonalnemu i sprawnemu oprogramowaniu informatycznemu pacjenci zostają szybko obsłużeni: od strony medycznej i administracyjnej.

 

 

Uśmiechnij się razem z Vita-Dent!