banerboczny sty 1

002moduly glowna zdjeciaSkontaktuj się z nami i odwiedź klinikę Vita-Dent z grupą swoich uczniów lub opowiedz o takiej możliwości nauczycielce swojego dziecka! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasz zespół z przyjemnością wprowadzi przedszkolaków oraz uczniów w świat higieny jamy ustnej i zdrowych zębów. Dzięki temu Dzieci nie będą bały się nadchodzącej wizyty u dentysty!

W Vita-Dent chętnie ugościmy zorganizowane grupy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. W czasie specjalnie zaplanowanej wycieczki po zakątkach naszej Kliniki odkryjemy przed maluchami ciekawy świat stomatologii! Uczymy, bawiąc poprzez pokazywanie najciekawszych elementów wyposażenia oraz wspólne odkrywanie tajników pracy stomatologów. Miła Pani Przewodnik wyjaśni dzieciom nierzadko trudne pojęcia stomatologiczne, Dzieci mogą lepiej zrozumieć jak działają urządzenia do wykonywania zdjęć RTG, autoklawy czy unity stomatologiczne.

Dzięki zorganizowanej wycieczce Dzieci oswoją się z Kliniką Dentystyczną i nie będą się bały odwiedzić jej w przyszłości podczas standardowej wizyty. W atmosferze zabawy budujemy od małego świadomość higienizacji jamy ustnej. Dzieci znające konsekwencję braku higieny jamy ustnej i umiejące odpowiednio o nią zadbać, w przyszłości chętnie odwiedzą dentystę wspólnie ze swoimi rodzicami.